Květen 2008

Mír?Fuj!

29. května 2008 v 14:02 | Kája |  1.série
Strach má velké oči. A strach z něčeho nového, neznámého, děsivě vyhlížejícího, dokáže zamávat i s takovým chlapem, jako je Malý John. Robin by si nikdy nepomyslel, že největší a nejsilnější z jeho družiny se při pohledu na tu věcičku sesype jako bábovka. Jenomže nezapomínejme, že se píše dvanácté století a že v lidech, zvlášť těch, kteří nikdy neopustili rodnou hroudu, je stále ještě hluboce zakořeněn strach z nadpřirozena, z čárů a kouzel, z černé magie. Překonat jej bude možná těžší, než se Robinovi zdá...

Něco málo o loajalitě

29. května 2008 v 14:01 | Kája |  1.série
Lidský důmysl nezná hranic. Píše se sice teprve dvanácté století, do osvíceného novověku je ještě pořádně daleko, přesto se už začínají objevovat věci, které mohou lidstvu jeho existenci na této planetě hodně ulehčit. Anebo ztížit. Záleží na tom, komu se takový převratný vynález dostane do rukou. Černý prach například, správně použitý v šerifově dole, by mohl odvést těžkou práci a zvýšit tak těžbu, aniž by byli horníci ohroženi na životech. Šerif s Gisbornem ovšem mají s tímto úžasným vynálezem úplně jiné, pochopitelně zdaleka ne tak mírumilovné, plány

Hood Academy

29. května 2008 v 13:57 | Kája |  Ze zákulisí
Tady mám takové video jak zkoušely jezdit na koni střílet lukem atd...atd..(Na blogu mám fotky tak tady je videjko)

Šerif 2

27. května 2008 v 14:01 | Kája |  Šerifa
Tohle je taky dobrá hláška!!
Šerif z Nottinghamu: Locksley! Vyříznu ti srdce lžící!
Guy z Gisborne: Proč lžící? Proč ne sekerou?
Šerif z Nottinghamu: Protože je tupá, blbče! Víc to bolí!

Marian & Guy Video

27. května 2008 v 10:00 | Kája |  Videa

Robin a Marian videjka

26. května 2008 v 20:20 | Kája |  Videa
Nejhorší je jak ji Guy probodne

Videa!!

26. května 2008 v 20:08 | Kája |  Videa
Tak mám tady pro vás velký přírustek videjek!!
Tak tohle je uplně nej video!!!Mě se teda moooc líbí!!
Tohle je taky celkem dobré!!Hlavně že je tam Robin & Marian!!


Richard Armitage

26. května 2008 v 16:58 | Kája |  Richard Armitage
Richard Armitage se narodil a vyrůstal v Leichestru, Anglii. Sám sebe popisuje jako poněkud samotářské dítě, které si díky vášnivé zálibě ve čtení vypěstovalo bujnou fantazii. Mezi jeho nejoblíbenější knihy z dětství patří Hobit a trilogie Pán prstenů.Ve 14 letech přesvědčil své rodiče, aby ho poslali ze státní střední školy do nezávislé internátní školy Pattison College v Coventry, která se specializuje na muzická umění. Studoval také na LAMDA, což je Londýnská Akademe Muzických Umění. V 17 letech se na 6 týdnů připojil k cirkusu v Budapešti, kde získal Equity card. Ve 28 letech se připojil na 18 měsíců k Royal Shakespeare Company.Jeho první malá role byla ve filmu This Year´s Love (1999). Upozornil na sebe rolí okouzlujícího, ale poněkud plachého farmáře v třídílném dramatu Sparkhouse (2002 - drama na motivy Bouřlivých výšin). Po dvou vedlejších rolích závěrečné série seriálu Cold Feet (2003) a Between the Sheeds (2003) získal roli Stevena ve filmu Frozen, která ho posléze dovedla k hlavní roli ve velkém hitu BBC, dramatu North and South.
Richardovo druhé jméno je Chrispin. Má ještě staršího bratra Christophera. Poněkud kuriózní je, že Richardův otec se jmenuje John (inženýr) a jeho matka Margaret (sekretářka). Jeho otec pochází ze severu Anglie (Yorkshire) a jeho matka z jihu Anglie (Oxfordshire). A konečně, v přesně v té době, o které psala Elizabeth Gaskellová ve svém románu North and South, byli jeho předkové tkalci a přadlenami! Zdá, se, že se Richard pro roli Johna Thorntona prostě narodil!
Richard (I) Armitage
Já chci jenom doplnit to co mi tu chybí, a to je samozřejmě to, že výborně ztvárnil Gisborna v seriálu Robin Hood - to přeci v životopisu nesmí chybět( tedy alespoň ne u mě na blogu)! NEKPÍROVAT!

Guy a Marian - Children in Need

26. května 2008 v 16:35 Společně
Z názvu asi není moc poznat o co tady půjde, tak začneme pěkně od začátku.
Children in Need je každoročně pořádaná bristská charitativná akce, kterou organizuje BBC. Od roku 1980 získala už 470 miliónů liber.
Tohle je nové logo Children in Need(od roku 2007)
A tady je video s Guyem a Marian natočené speciálně pro Childern in Need.
Mě se moc líbí a vám..??

.....Jen tak.....

16. května 2008 v 13:41 | Kája
Ahoj milášci!Moc se omlouvám za toto :
  1. Že jsem nic nepřidávala
  2. No přece jsem vám neposlala ty písničky, moc ráda bych vám je dneska poslala jenomže jetady neám uložené Jo a taky nechápu proč mi pořád píšete abych sem dalaodkaz , když už jsem vám několikrát psala že to nemám stažené!!!Tak ať už se to pls nestane!!A dneska to ještě nepošlu , určo zítra!!!
Tak papa

Tetování?Jaké tetování?

8. května 2008 v 15:43 | Kája |  1.série
Ten díl je upa superní!!!
Vzpomínky na to, co prožil ve Svaté zemi, by Robin nejraději dávno vymazal ze své paměti. Jenže se mu pořád vracejí v děsivých snech. Zvlášť ta jedna nejstrašnější, vzpomínka na chvíli, kdy do jejich ležení pronikli Saracéni a pokusili se zabít krále Richarda. Robin jej tehdy s nasazením vlastního života zachránil, na ten okamžik hrůzy však do smrti nezapomene. Ani na to zvláštní tetování, které tehdy spatřil na vrahově ruce. Nikdy by si nepomyslel, že je ještě někdy uvidí. A už vůbec by ho nenapadlo, že se s ním setká ve svém vlastním domě.

Konečně.............

8. května 2008 v 15:32 | Kája
Konečně!!!.....Jsem našla tu písničku z Robina (úvodní znělka!!)Kdo bude chtít ať do komentů písne mailík a já mu jí pošlu je upe čuper!!!

Krásné fotečky Marian a Robina

3. května 2008 v 11:31 Společně
Krásňoučký fotečky Robina a Marian!!

Robin a John

3. května 2008 v 11:27 Společně
Fotečky Robina a Malého Johna!!!!!
Líbí se vám??Mě jj
Hezký

Photo Robina

3. května 2008 v 11:26 Robin Hood
Tady tyhle shooty jsou upe superní!!
Moc se mi líbí!!A tobě?

Much - Robin

3. května 2008 v 11:14 Robina
Tady tahle hláška z dílu Mír?Fuj! se mi moc líbila
Much : místo kostela zachraňuješ toho, kdo ho zapálil!
Robin : kostel se mi nevlezl na koně!!